خودکار- اتوماتیک مطالب طنز تربیت کردن طنز نوشته

خودکار- اتوماتیک: مطالب طنز تربیت کردن طنز نوشته فرزند مطالب طنز

گت بلاگز زندگی بهتر وقتی در جمعی غریبه هستیم، چگونه واکنش‌ها کنیم

امروز جهت نخستین بار جایی دعوت شده‌اید؛‌ فرض کنید مراسم نذری‌پزان یکی از اقوام، سفره ختم انعام و… ولی هیچ‌یک از افراد جمع را نمی‌شناسید. طبیعی است که کمی

وقتی در جمعی غریبه هستیم، چگونه واکنش‌ها کنیم

امروز جهت نخستین بار جایی دعوت شده است اید؛ فرض کنید مراسم نذری پزان یکی از اقوام، سفره ختم انعام و… ولی هیچ یک از افراد جمع را نمی شناسید. طبیعی است که کمی اضطراب داشته باشید. زمینه این اضطراب، عدم آشنایی شما با بقیه افراد و سردرگمی جهت نحوه واکنش‌ها با جمع است.
برای غلبه به اضطراب تان راهکارهای مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها، آگاهی از نحوه برخورد و واکنش‌ها در این جمع تازه هست. به این توصیه ها دقت کنید.
به چشم ها سلام کنید
به جای اینکه در نخستین برخورد سرتان را پایین بیندازید و از خجالت در خودتان فرو بروید، سلام تان را با نگاه کردن به چشم دیگران همراه کنید. این برخورد، به شما کمک می کند تا هراس و اضطراب تان از بین برود. به این علت که یکی از راه های ارتباطی مهم افراد با هم، چشم هاست.
در نخستین مکان ممکن
به جای اینکه به خودتان مشکل بدهید و همه جای منزل را دور بزنید و بعد بنشینید، روی نخستین صندلی که می بینید، بنشینید. این به شما کمک می کند که سریعتر موقعیت ‎تان را تثبیت کنید. این ثبات مرحله اول جهت تسلط به اطراف است.
صحبت نکنید
هیچ اضطراری نیست که شما آغازکننده حرف باشید. این به اضطراب شما اضافه می کند. تلاش کنید ابتدا موقعیت تان را بسنجید و بعد به تدریج وارد صحبت با دیگران شوید. در این صحبت هم حتما راجع به پرسشها عمومی صحبت کنید.
 کمک کنید
کمی بعد از اینکه نشستید، سراغ میزبانی که شما را دعوت کرده بروید. تلاش کنید در کارهای باقی مانده به او کمک کنید. این کار باز هم به شما کمک می کند تا از فضای غریبه دور شده است و با بودن در کنار فردی آشنا، آرامش پیدا کنید.
  لبخند بزنید
خوش صحبتی و همراه کردن طنز و شوخی مناسب به کلام و رفتار، یکی از راهکارهای برقراری ارتباط با دیگران هست، ولی شاید در هر مراسمی جای شوخی، طنز و لطیفه گفتن نباشد. بنابراین تلاش کنید خوشرو بوده و با لبخند از حرف و تعارف دیگران استقبال کنید. این کار به شما آرامش داده و زمینه ارتباط شما را با دیگران فراهم می کند.
  سرگرم شوید
اگر حس کردید جو مهمانی جهت شما سنگین هست، تلاش کنید با فرزند های فامیل سرگرم شوید. این کار هم به شما کمک می کند در ضمن حضور در جمع، از ارتباط مستقیم با افراد کمی فاصله بگیرید تا به تدریج با جمع احساس راحتی بیشتری بکنید.
  همراه شوید
اگر در جمع تصمیم می گیرند فعالیتی انجام دهند، مانند بازی های خانوادگی، قدم زدن و بیرون رفتن از خانه، تماشای فیلم و… حتما با گروه همراه شوید. این کار راه ارتباطی خوبی بین شما و افراد غریبه خواهد بود.

واژه های کلیدی: نحوه برخورد | اضطراب | ارتباط | همراه | لبخند | برخورد | اضطراب | به چشم‌ها سلام کنید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz