خودکار- اتوماتیک مطالب طنز تربیت کردن طنز نوشته

خودکار- اتوماتیک: مطالب طنز تربیت کردن طنز نوشته فرزند مطالب طنز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ساخت یک سریال راجع به محیط زیست از مهر ماه

سریال «زندگی از نو» که با عنوان محیط زیست در حال پیش تولید هست، طبق پیش‌بینی اعلام شده است مهر ماه کلید خواهد خورد.

ساخت یک سریال راجع به محیط زیست از مهر ماه

ساخت یک سریال راجع به محیط زیست از مهر ماه

عبارات مهم : زندگی

سریال «زندگی از نو» که با عنوان محیط زیست در حال پیش تولید هست، طبق آینده نگری اعلام شده است مهر ماه کلید خواهد خورد.

تهیه کننده مجموعه «زندگی از نو» در گفت وگو با ایسنا با اشاره به عنوان این سریال بیان کرد: دغدغه من محیط زیست هست. ما هر لحظه محیط زیست را لوکس می بینیم و توجهی هم به آن نداریم. ما حرف های شعاری در این سریال راجع به محیط زیست نخواهیم زد.

ساخت یک سریال راجع به محیط زیست از مهر ماه

مهدی شفیعی راجع به لوکیشن مجموعه تلویزیونی «زندگی از نو» اظهار کرد: لوکیشن این مجموعه تلویزیونی یکی از شهرهای شمال کشور خواهد بود. ما به چهار شهر شمالی جهت گزینش لوکیشن سفر کردیم و هر کدام از این مکان ها جهت ما شاخصه خاص خود را دارند. ما باید بررسی کنیم که کدام محل با شاخصه که دارد جهت سریال ما مناسب است تا بتوانیم لوکیشن نهایی را گزینش کنیم.

تهیه کننده مجموعه «زندگی از نو» با اشاره به بازیگران این مجموعه بیان کرد: بازیگران این مجموعه تلویزیونی قطعی گزینش نشده اند و تا ۱۰ روز آینده بازیگران مشخص خواهند شد. ما مذاکره خود را با بعضی بازیگران شروع کردیم و در حال ترکیب نهایی بازیگران هستیم. بعضی از بازیگران مورد نظر ما صورت و بعضی هم بازیگر تئاتر هستند. همچنین از بازیگران محلی هم در این کار استفاده خواهیم کرد. زمانی که به ترکیب نهایی مناسب برسیم بازیگران را اعلام می کنیم.

سریال «زندگی از نو» که با عنوان محیط زیست در حال پیش تولید هست، طبق پیش‌بینی اعلام شده است مهر ماه کلید خواهد خورد.

او راجع به داستان مجموعه تلویزیونی «زندگی از نو» اظهار کرد: این مجموعه راجع به زوج جوانی است که از آلودگی پایتخت کشور عزیزمان ایران خسته می شوند و جهت زندگی به شمال کشور می روند و در این شهر جهت آن ها ماجراهایی پیش می آید.

مهدی شفیعی در آخر گفت: سریال ۲۶ قسمتی «زندگی از نو» به کارگردانی کاوه سجاد حسینی طبق آینده نگری اعلام شده است مهر ماه کلید خواهد خورد و از شبکه پنج سیما به روی آنتن می رود.

واژه های کلیدی: زندگی | سریال | لوکیشن | مجموعه | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz