خودکار- اتوماتیک مطالب طنز تربیت کردن طنز نوشته

خودکار- اتوماتیک: مطالب طنز تربیت کردن طنز نوشته فرزند مطالب طنز

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی انتقاد کشور عزیزمان ایران از بیانیه اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس در کویت

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در تصویر العمل به بیانیه نهایی اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس در کویت، آن را نمونه ای آشکار از عدم درک صحیح واقعیت ها و اولوی

انتقاد کشور عزیزمان ایران از بیانیه اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس در کویت

انتقاد کشور عزیزمان ایران از بیانیه اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس در کویت

عبارات مهم : اجلاس

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در تصویر العمل به بیانیه نهایی اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس در کویت، آن را نمونه ای آشکار از عدم درک صحیح واقعیت ها و اولویت های منطقه دانست.

به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی با رد این بیانیه اعلام کرد: بیانیه اخیر بیانگر نادیده گرفتن حقایق منطقه و چشم فرو بستن به روی واقعیات و اولویت ها در شرایط حساس کنونی به وسیله شورای همکاری خلیج فارس است و به خوبی ناکارآمدی و عقیم بودن این شورا را که از اختلافات درونی و سیاست های غیرواقع بینانه زحمت می برد، به اثبات می رساند.

انتقاد کشور عزیزمان ایران از بیانیه اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس در کویت

قاسمی افزود: شورای همکاری خلیج فارس به جای پرداختن به پرسشها مهم دنیا اسلام و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و طرح آشوب برانگیز انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس شریف، صرفاً به مطالب فاقد ارزش در این خصوص پرداخته و به وضوح از وظیفه اسلامی و انسانی خود در قبال فلسطین شانه خالی کرده هست.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان تصریح کرد: اجلاس شورای همکاری خلیج فارس بدون ورود به جنایت های روزانه عربستان سعودی و همدستان معدود آن علیه مردم بی گناه یمن، با صدور این بیانیه بر کشتار کودکان و زنان بی گناه و تحمیل گرسنگی و بیماری علیه میلیون ها یمنی چشم بسته و در کنار جنایتکار ایستاده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در تصویر العمل به بیانیه نهایی اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس در کویت، آن را نمونه ای آشکار از عدم درک صحیح واقعیت ها و اولوی

بهرام قاسمی خاطرنشان کرد: این اجلاس که در اوج اختلافات اعضای نامتحد آن برگزار شد بدون ورود به ریشه ها و حامیان مهم تروریسم و اندیشه های تکفیری، صرفاً ادعاهایی بی اساس و جعلی را علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران که نقش محوری در مبارزه با تروریسم در منطقه دارد، مطرح کرده هست. اکیدا به این شورا توصیه می شود جایگزین فرافکنی های و دروغ پردازی در جهت درک عمیق و دقیق واقعیات منطقه گام بردارد و اعصای خود را به عدم تجاوز و زورگویی نسبت به دیگر اعضاء و به رسمیت شناختن حقوق شهروندان خود توصیه کند.

سخنگوی وزارت خارجه همچنین با تأکید مجدد بر حق حاکمیت تاریخی کشور عزیزمان ایران بر جزایر سه گانه ایرانی ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک، ادعای بی اساس مطرح شده است در بیانیه در خصوص این جزایر را مداخله آشکار در حاکمیت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و نقض قوانین و مقررات بین المللی دانست و افزود: طرح اینگونه ادعاهای بی اساس و جعلی نمی تواند حقایق تاریخی و حقوقی را عوض کردن دهد. شورای همکاری به جای تبعیت از سیاست های ماجراجویانه و زیاده خواهانه بهتر است در جهت حل پرسشها منطقه، از روش های بخردانه و صادقانه استفاده کند. انتهای پیام

قاسمی در آخر یادآور شد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران همواره آمادگی خود را جهت مذاکره و مشورت با اعضای شورا با نشانه کم کردن تنش ها و حل نهایی پرسشها منطقه اعلام نموده و اعتقاد دارد استفاده از زور و کشتار ملت ها و توسل به بیگانگان نمی تواند به حل پرسشها منتهی شود؛ تاریخ منطقه مملو از این گونه تجارب تلخ و البته نافرجام است.

واژه های کلیدی: اجلاس | ایران | اسلامی | بیانیه | همکاری | ایرانی | شورای همکاری خلیج فارس | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz