خودکار- اتوماتیک مطالب طنز تربیت کردن طنز نوشته

خودکار- اتوماتیک: مطالب طنز تربیت کردن طنز نوشته فرزند مطالب طنز

گت بلاگز اخبار بین الملل دیدار نتانیاهو با کوشنر در تل‌آویو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با داماد و مشاور مدیر جمهور آمریکا در تل‌آویو دیدار کرد.

دیدار نتانیاهو با کوشنر در تل‌آویو

دیدار نتانیاهو با کوشنر در تل آویو

عبارات مهم : آمریکا

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با داماد و مشاور مدیر جمهور آمریکا در تل آویو دیدار کرد.

به گزارش تسنیم، “بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با جرد کوشنر داماد و مشاور ترامپ مدیر جمهور آمریکا که به خاورمیانه (غرب آسیا) سفر کرده هست، گفت من خیلی خوشحالم که دوباره شما و هیئت همراه شما را می بینم. ما خیلی حرفها داریم که با هم بزنیم. ما خواستار پیشبرد صلح و ثبات و امنیت و شکوفایی در منطقه خود هستیم. به نظر من همه اینها جهت ما دست یافتنی هستند.

دیدار نتانیاهو با کوشنر در تل‌آویو

بنابراین من خوشحالم که دوباره شما را می بینم و از تلاشهایی که شما از طرف مدیر جمهور آمریکا مسئولیت آن را بر عهده دارید تقدیر می کنم. این نشانه ائتلاف نیرومند میان ماست و همچنین نشانه اهداف بزرگی است که راهنمای ماست.

جرد کوشنر نیز گفت ما هم از تیم شما و تلاشهایی که شما انجام داده اید بسیار قدردان هستیم. مدیر جمهور آمریکا بسیار متعهد به رسیدن به راه حلی در اینجاست که بتواند شکوفایی و صلح را جهت همه مردم این ناحیه فراهم کند. ما همچنین از تعهد نخست وزیر اسرائیل و تیم او تقدیر می کنیم که بسیار اندیشمندانه و محترمانه در مسیری گام بر می دارد که مدیر جمهور از او خواسته است انجام دهد. روابط میان اسرائیل و آمریکا قویتر از هر وقت دیگری است و ما از نخست وزیر نتانیاهو جهت رهبری و شراکت او با آمریکا قدردانی می کنیم.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با داماد و مشاور مدیر جمهور آمریکا در تل‌آویو دیدار کرد.

واژه های کلیدی: آمریکا | نتانیاهو | جرد کوشنر | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz